Naše deti

Naše deti

Pod názvom "Naše deti" sa 30. mája 2011 v Mestskom dome kultúry vo Vranove nad Topľou uskutočnil program, ktorého hlavným poslaním bolo vytvorenie priateľstva medzi slovenskými a poľskými deťmi vrámci projektu cezhraničnej spolupráce medzi našim mestom a poľským Rzeszówom. Okrem nášho Cifroška vystúpila aj vynikajúca tanečná skupina Kornele (Rzeszów), ktorá právom získala niekoľko významných ocenení nielen v Poľsku ale aj na súťažiach po celom svete. Záver programu patril folklórnemu súboru Vranovčan.


nase_deti_01nase_deti_02nase_deti_03nase_deti_04nase_deti_05nase_deti_06nase_deti_07nase_deti_08nase_deti_09nase_deti_10nase_deti_11nase_deti_12nase_deti_13nase_deti_14nase_deti_15nase_deti_16nase_deti_17nase_deti_18nase_deti_19nase_deti_20

 

Podporte DFS Cifroško

Hlavní partneri


Cifroško na FaceBook-u

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
RocketTheme Joomla Templates